ניוזלטר

ITnewsletter

עושים את עבודת השיווק קלה ואוטומטית יותר!
מערכת הדיוור האלקטרוני ITnewsletter הינה מערכת כוללת לניהול והפצת ניוזלטר מבית ITdesigns.

מה הם יתרונות השיווק באמצעות ניוזלטר?

שוויה והצלחתה של כל חברה נמדדים באמצעות הון הלקוחות שלה. חברות בעלות הון לקוחות גדול עם גרף צמיחה גבוה יהיו רווחיות יותר ובעלות שווי גבוה יותר. חברות בעלות הון לקוחות קטן עם גרף צמיחה קטן או יורד יהיו רווחיות פחות ובעלות סיכון לקיום. גם לפדיון המתקבל מכל לקוח יש חשיבות עליונה במדד הצלחתה של החברה.
ניוזלטר הינו אמצעי המאפשר לחברות לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים שלהן ולפתח אותם לרכישות חדשות ולמוצרים חדשים. כמו כן אמצעי זה מאפשר לחברות ללכוד לקוחות פוטנציאליים חדשים באמצעות טפסי רישום ועמודי נחיתה ובהמשך לפתחם ללקוחות מן המניין.
הניוזלטר הינו אמצעי שיווק יעיל, מדיד וזול מאוד ביחס לאמצעי שיווק אחרים.

הירשמו עכשיו להתנסות חינם!

חשבון ההתנסות של ITnewsletter הינו ל-30 יום ומאפשר הפצת 500 ניוזלטרים בחינם. בחשבון תוכלו להתרשם ממאגר ניוזלטרים לדוגמא, לעצב את הניוזלטר שלכם, להעלות תמונות ולכתוב תוכן.

עשרות תבניות מעוצבות

מערכת ITnewsletter כוללת עשרות תבניות ניוזלטר מעוצבות להתאמה אישית. באמצעות ממשק המערכת תוכלו לבחור בתבנית הרצויה, להתאים צבעים, להעלות לוגו, ולעדכן את פרטי ההתקשרות עמכם. לאחר מכן תוכלו להזין את תוכן הניוזלטר הרלוונטי.

קראו עוד

מערכת סקרים מובנית

מערכת ITnewsletter כוללת ממשק לבניית סקרים אותם תוכלו לשלוח אל הלקוחות שלכם. ניתן לבנות סקרים בכל נושא כדוגמת שביעות רצון, טיפול בתקלה, איסוף מידע וכדומה. הסקרים יכולים לכלול שאלות פתוחות, שאלות בחירה מרובה או בחירה אחת.

קראו עוד

שליחת ניוזלטר יומולדת

שליחה אוטומטית של ניוזלטר יומודלת לנמענים אשר יום הולדתם חל. מערכת ITnewsletter תבדוק בכל בוקר מי הם הנמענים הרלוונטיים ותשלח באופן אוטומטי בהתאם להגדרתכם את הניוזלטר המתאים אשר יכול לכלול ברכה, קופון או הטבה כלשהי.

קראו עוד

שיתוף ברשתות חברתיות

ניתן לשלב בגוף הניוזלטר כפתורים אשר יאפשרו לנמענים לשתף אותו עם חבריהם ברשתות החברתיות כדוגמת פייסבוק לינקדאין וטוויטר.

קראו עוד

טפסי רישום לניוזלטר

מערכת ITnewsletter מאפשרת לכם לעצב ולבנות טפסי רישום לניוזלטר בכל מבנה ועיצוב שתרצו. את הטפסים ניתן להטמיע בפייסבוק, בעמודי נחיתה ובאתרי אינטרנט. נמענים שירשמו בטופס יכנסו אוטומטית לרשימת התפוצה שתגדירו.

קראו עוד

דפי נחיתה

ממשק להקמת דפי נחיתה בהם תוכלו להטמיע מה שתרצו - תוכן, טופסי רישום לניוזלטר / לאירוע / לכנס, סקרים, סרטונים ועוד. עמודי נחיתה יעילים בלכידת לקוחות פוטנציאליים חדשים

קראו עוד

סטטיסטיקה ודו"חות

לאחר הפצה של כל ניוזלטר תקבלו סטטיסטיקה אונליין אודות ביצועי הניוזלטר - כמה נמענים פתחו, כמה חשיפות היו לניוזלטר ,כמה הקלקות קיבל כל לינק, כמה בקשו הסרה מרשימת התפוצה ועוד.

קראו עוד

סדרת מסרים מתוזמנים

סדרה של ניוזלטרים שישלחו אל הנמענים - בכל מספר ימים ישלח ניוזלטר אחר בסדרה באופן אוטומטי. לדוגמא - קורס אלקטרוני, מסרים שיווקיים אודות מוצרי ושירותי החברה ועוד.

קראו עוד

ארכיון ניוזלטר אוטומטי

מערכת ITnewsletter מאפשרת לכם להטמיע באתר אינטרנט שלכם או בכל מקום אחר ארכיון אוטומטי אשר יציג את הניוזלטר ששלחתם בהתאם לבחירתכם. נמענים שיגיעו לאתר שלכם יוכלו להתרשם מניוזלטרים שנשלחו על ידכם בעבר.

קראו עוד

Testimonial

מדוע לבחור ב- ITnewsletter?

  •   כדי שהניוזלטר שלכם ישיג את המטרה !
  •   אנחנו הכי טובים ומקצועיים בתחום !
  •   כל הפיצ'רים ניתנים ללא תשלום נוסף !
  •   המחירים הכי טובים !

Copyright © 2013 ITdesigns / All rights reserved.